Trzeba przyznać, że prawdziwi kolekcjonerzy konopi będą ci zadowoleni z wyboru najlepszych rozwiązań. Nie da się ukryć, że dzisiaj odpowiednie łączenie szczepów pozwala na uzyskanie zupełnie nowych odmian, które mogą być traktowany jako forma hybrydy. Z pewnością tak właśnie jest, jeśli spojrzymy na szczep Blueberry połączony ze smakiem Cheese. W ten sposób warto zauważyć, że tego typu hybrydy to idealne połączenie smaku co pozwala na uzyskanie o wiele lepszego bukietu kwiatowego. Nie da się ukryć, że tego typu odmiana jak blue cheese wymaga przede wszystkim około 65 dni kwitnienia.

Konkretny rodzaj konopi.

Nie da się jednak ukryć, że po pełnym rozkwicie możemy, liczyć na stosunkowo słodki typowo owocowy smak co zdecydowanie sprawia, że mamy tutaj do czynienia z konopiami nietypowymi, które mimo wszystko okazują się rozwiązaniem uniwersalnym zwłaszcza dla osób, które korzystają z tego typu upraw. Warto dodać, że właśnie na tę odmianę konopi decydują się często doświadczeni plantatorzy, którzy już przede wszystkim wiedzą, jakie warunki należy zapewnić, aby wspomniana odmiana była w stanie sprawdzić się w praktyce. W tym wypadku produkt wymaga typowo glebowej metody uprawy. Można więc powiedzieć, że dobra jakość takich nasion to z pewnością ważna zaleta, która sprawia, że tego typu rozwiązanie jest dzisiaj idealną propozycją dla osób, które zajmują się kolekcjonowaniem różnych odmian konopi.

Idealna opcja dla kolekcjonera.

Z pewnością warto dzisiaj zwrócić uwagę na ten konkretny szczep. Przede wszystkim wspomniana odmiana musi znajdować się w pomieszczeniu, gdzie zapewnione są chłodne warunki. Ta hybrydowa odmiana konopi zbierana jest w końcówce września. Można więc powiedzieć, że okres kwitnienia to około 8 tygodni. W ten sposób warto sprawdzić tę odmianę, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych odmian. Na pewno warto zwrócić na to wszystko uwagę na purple haze, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy, doświadczonymi plantatorami a mimo to planujemy hodowlę. W tym wypadku jest to jedna z lepszych odmian konopi, na jaką możemy się zdecydować, co sprawdza się w tym przypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like